Mariusz Batko

Świetna sprawa. Nie codziennie się zdarza aby ikona harmonic tradingu była w Polsce, prowadziła wykład i jeszcze odpowiadała na pytania. Scott Carney okazał się osobą bardzo kompetentną i przystępną. Czekamy na następne spotkania i wykłady, chociaż przez internet.

CONTINUE READING

Arkadiusz Wojciński

Spotkanie ze Scottem Carney'em utwierdziło mnie tylko w przekonaniu , ze wybrałem właściwą metodę tradingu. Cena i Harmonia na rynku finansowym są wartościami względnymi , ale właśnie ta względność daje nam szansę na otwarcie właściwej pozycji.

CONTINUE READING

Rafał Łysik

To była przyjemność spotkać się ze Scottem Carneyem, zespołem FiboTeamSchool oraz innymi traderami osobiście. Scott Carney szuka luk cenowych oraz zwraca uwagę na niestandardowe zaczepienia formacji harmonicznych – punkt X. To bardzo interesujące podejście. Praktykuję trading harmoniczny od dwóch lat i idzie mi coraz lepiej. Dzięki Wam wszystkim.

CONTINUE READING

Rafał Żmijewski

W Krakowie w marcu 2016 roku odbyły się Warsztaty Harmonic Tradingu ze Scottem Carneyem. Oglądając wydarzenie live byłem pozytywnie zaskoczony przemówieniem Scott’a Carney’a jak i prezentowanym rewolucyjnym oprogramowaniem służącym do wyszukiwania formacji harmonicznych.  Nawiązała się też współpraca po między Scottem Carneye’m a polską grupą Traderów z teamu Fibonacci Team Shool.  Myślę, że jest to początek rewolucji w harmonic tradingu.

CONTINUE READING